TRIAL

Czy my się przypadkiem nie ścigamy całe życie, ….my ludzie? Ze wszystkim, wszystkimi i o wszystko? Niby to dobrze, motywuje, napędza nas…., ale jak zaczyna przeradzać się w stan chorobliwy to już nie dobrze :) Więc może by tak przestać się nakręcać, …..zwolnić, ….rozejrzeć się, ….posłuchać, …..pogłaskać i tak pomalutku, spacerkiem przez życie :))

No chyba, że ma się wariata w domu ……to gorzej :))

wygrałam, wiadomo – czerwony szybszy :)))

No więc Antwerpia, samo centrum, piękna, słoneczna niedziela i na dokładkę Mistrzostwa Świata w Trialu.

Trial enduro- konkurencja sportowa, uchodząca za najbardziej widowiskową ze wszystkich konkurencji kolarskich (w życiu bym nie powiedziała, że te małpie skoki to rodzaj kolarstwa :) ), w której najważniejsza jest pełna kontrola nad rowerem oraz równowaga.

Dla mnie to co chłopaki wyczyniają na tych rowerach to prawdziwy MEKSYK !! Przekraczają wszelkie, możliwe granice…. Przy czym, w swym skupieniu i opanowaniu, wyglądają tak jakby nie sprawiało im to szczególnej trudności. Wręcz baletnice w kaskach :). Naprawdę zapierało mi dech :))


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>