AQUATOPIA ANTWERPIA

W związku z tym iż aura na zewnątrz postanowiła w dalszym ciągu ze sobą nic nie robić, my postanowiliśmy jednak ze sobą COŚ zrobić. Pierwszy plan był taki by przelecieć się na Bahama, potem zachciało nam się Kuby, a gdy już się prawie skończyło na awanturze rodzinnej podczas wyboru pomiędzy Kolorado, a Helsinkami poszliśmy na kompromis – AQUATOPIA w Antwerpii.

Choć jak widać mężu mojemu emocje poranne jeszcze nie opadły…… Patrzę i sama nie wierzę, że takiego wariata w domu trzymam :)) W zasadzie to sama nie wiem co bardziej budzi moje zdziwienie….. to, że go trzymam, ….czy to, że jak puszczam to nie ucieka :)))))


Nooooo, a zaraz potem były rekiny, delfiny, żółwie i różne inne olbrzymy pływające nad naszymi głowami i wszędzie na około, ……..nooooo, ale jakby akumulator się rozładował w aparacie, …….DO JASNEJ, CIASNEJ CHOLERY !!!!!!!!!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>