PAPUTEK O PORANKU

Szafa to jego twierdza, a drzwi to łóżko :))) to stąd dowodzi swoimi włościami ! I niech się ma na baczności każdy kto spróbuje tam wsadzić swojego nosa lub co gorsza palca ! Palcem wojujesz – od dzioba giniesz ! Rozpoczyna się atak….., wydłuża się na swoich nogach jak struś jakiś, ….nadyma jak hipopotam, …pióra mu jak „pawiu” dębem stają !!! Ryczy, …sapie, ….w pierś się bije i krzyczy !!! JAM JEST PAPUTEK, PAPUTEK NAD PAPUTKAMI !!!!!!


A więc śpi na drzwiach, które muszą być w taki sposób uchylone by widział dobrze i wyraźnie nas w pozycji śpiącej :) i siedzi tam noc całą jak jakiś kurczak… Pierwsze ziewanie i przeciąganie zaczyna się około 6tej, robi to oczywiście po to by zwrócić na siebie uwagę i śpiących obudzić…., a gdy to nie pomaga, …sfruwa i przytuptuje do naszego łóżka. Robi ze trzy kółka wkoło po czym wspina się na któregoś z nas i zaczyna swe dziobanie : halo…, HALO,,, EJ WY, WSTAŁEM !!!!!! nudzi mi się, ….NUDZI MI SIĘ I JESTEM GŁODNY !!!!!

Więc serwujemy sobie poranną porcję przytulanek, kawa, śniadanie i WYPAD NA DWÓR DO WIECZORA :))Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>