OSTENDA, CZYLI SIELANKA W PEŁNI

Ostenda, zasłynęła jako jeden z najmodniejszych europejskich kurortów nadmorskich po tym, jak Król Leopold I wybrał ją na letnią rezydencję i często tu bywał…, jaki z tego morał…? Chcesz wypromować swój biznes…?, zaproś Króla :)

Ale tak naprawdę to wcale mu się nie dziwię, ponieważ miejsce jest naprawdę urocze. Bardzo szerokie, piaszczyste plaże z widokiem na morze i na miasto :) długie, płytkie wejście do wody…, rekiny, meduzy ……i piranie, przy samym brzegu :))) cudo :)

Więc my …., jako prawdziwi turyści, rybka, i to na plaży :)) NASZA, POLSKA RYBKA !!!! plażowicze z prawej i lewej, aż buzie otwierali !! z zazdrości :))

Znam takie powiedzenie : CO CZTERY OCZY, TO NIE DWA :))))

Dajmy na to taki mężczyzna, ….wydawać by się mogło, że w wielu sytuacjach próbuje robić nam na przekór, …upiera się przy swoim, ….ma inny pomysł na wszystko :) , ……tak sobie myślę, że on wszystko widzi i analizuje inaczej, wydarza się w nim świat, który reaguje na zupełnie inne bodźce niż nasz, …..sztuka o tym wiedzieć, na każdą sytuacje przynajmniej spróbować spojrzeć z drugiej strony i jest łatwiej……. :)

Mi w tym pomagają okulary mojego męża, -ZAKŁADAM…, WIDZĘ MÓJ I JEGO PUNKT WIDZENIA NA DANĄ SYTUACJĘ, I WTEDY JUŻ JESTEM PEWNA, ŻE TYLKO TEN MÓJ JEST WŁAŚCIWY !!!! :)))))

A wiecie jak bardzo, po całodziennych kąpielach, chce się pić…..?, co prawda udowodniono ostatnio, że człowiek może w przeciągu doby, bez żadnej szkody dla organizmu wypić litr słonej wody, ……ale ja tam wole pół litra i to czego innego :))

…..i żeby nie było, że nie pływałam !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>