TWOJE ZDROWIE COCCA

 
TWOJE ZDROWIE COCCA !! Niech Ci się miło w stajni stoi skoro nie chciałaś z nami pojechać, a mogło być tak miło !!  Mogło być morze, piwko na plaży i swieża rybka prosto z kutra, na obiad…… Ale nie, Ty uparta jak osioł, tego dnia postanowiłaś nie odpalić !! I nic nie pomogło, żadne szlochy i błagania, miłe słówka, przytulania…. Żadne smary, stuki, póki, ….zaciągania, przepychania i na boczek przewracania ! Jeno głuche Twoje dźwięki, ……stój se mała, WIELKIE DZIĘKI !!!!!

image

image

No to świeżej rybki na obiad nie było, ale w zamian za to postanowiliśmy, że zostaniemy specjalistami w przyżądzaniu sushi. Więc drżyjcie Ci wszyscy, którym dane będzie się kiedyś u nas na kolacji znaleźć :) A nasze sushi celebrowaliśmy w towarzystwie genialnego filmu „Jiro Dreams of Sushi”, dokument opowiadający o 85- letnim Jiro Ono, właścicielu najmniejszej restauracji świata, która otrzymała trzy gwiazdki w prestiżowym rankingu Michelina.

image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>